Forum Cs-Headshot Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Powrót do picia po traumatycznym wydarzeniu

 
Odpowiedz do tematu    Forum Cs-Headshot Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Powrót do picia po traumatycznym wydarzeniu
Autor Wiadomość
fanatyczna223



Dołączył: 29 Maj 2026
Posty: 2

Post Powrót do picia po traumatycznym wydarzeniu Odpowiedz z cytatem
Rok temu straciłam mamę i jakoś niepostrzeżenie zaczęłam pić żeby znieczulić ten ból. Zawsze wcześniej piłam towarzysko i umiarowanie, ale teraz widzę, że coś się zmieniło i że alkohol stał się moim sposobem na radzenie sobie z żałobą.

Na jednej z grup wsparcia po stracie bliskiej osoby ktoś wspomniał o terapii uzależnień w Warszawie i tak trafiłam na https://bonustempus.pl/ gdzie przeczytałam o powiązaniach między traumą a uzależnieniem. To mi dużo wyjaśniło, bo wcześniej nie rozumiałam dlaczego nagle mam taki problem, skoro nigdy wcześniej nie miałam.

Nie wiem, czy potrzebuję terapii uzależnień, terapii żałoby, czy może jednego i drugiego na raz. Boję się, że jedna forma pomocy nie wystarczy i że będę musiała chodzić do wielu różnych miejsc jednocześnie.

Czy ktoś miał podobną sytuację gdzie uzależnienie połączone było z traumą i jak wyglądała taka terapia?
Sro Cze 03, 2026 08:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Cze 03, 2026 08:11
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-Headshot  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online